RSS
niedziela, 31 maja 2009
Keira Knightley

W sumie nikt znany. Można o niej powiedzieć tyle, że grała w Piratach z Karaibów. To i tak nieźle w porównaniu np .z Paris Hilton.

Keira Knightley

Keira Knightley

Keira Knightley

niedziela, 24 maja 2009
Elsa Lila

Elsa Lila to albańska piosenkarka, która już od najmłodszych lat kształcona była muzycznie i szturmem wzięła albański rynek muzyczny dwukrotnie pod rząd wygrywając ogólnokajowy konkurs dla artystów.

Elsa Lila singstress

Elsa Lila Albanian singstress breast

Elsa Lila, albańska piosenkarka

piątek, 22 maja 2009
Sandra Nurmsalu

Sandra Nurmsaluz całej tej frazy najbardziej podoba nam się imię, azwisko jest nie do zapamiętania, choć może w jej  rodzinnej Estonii uchodzi ono za najbardziej naturalne jaku nas Kowalska.

A prywatnie i publicznie jest piosenkarką, gra na skrzypcach i reprezentowała Estonię na konkursie Eurowizji 2009. Bez większych fajerwerków.

Sandra Nurmsalu, Eurovision 2009 contest

Sandra Nurmsalu

 Sandra Nurmsalu Estonia

środa, 20 maja 2009
Svetlana Loboda nago

Svetlana Loboda z muzyką i związana od wczesnego dzieciństwa. Będąc młodą dziewczyną uczyła się grać na pianinie, potem kształciła wokal by eksperymentować także z kompozyturą. Istna kobieta renesansu, która żadnej pracy się nie boi. Na szczęście Svetlana Loboda nie boi się też śpiewać i śpiewa świetnie.  Tak samo zresztą jak wygląda.

 

Svetlana Loboda, nago, pupa, tyłek

 

 

Svetlana Loboda
 
Svetlana Loboda, Eurowizja
 
 
 
 

 

niedziela, 17 maja 2009
Soraya Arnelas

Soraya Arnelas kto by pomyślał, że tak pieknej urody dziewczyna pracowała kiedyś w nadzorze ruchu lotniczego i mówi pięcioma językami? A więc nie tylko ładna pupa ale i oralnie całkiemk biegła! ;)

 Soraya Arnelas

Soraya Arnelas

Soraya Arnelas Eurowizja

sobota, 16 maja 2009
Aysel Teymurzade

Po prostu piękna piosenkarka Aysel Teymurzade, śpiewa piękni, wygląda pięknie, po prostu jest piękna. Szkoda, że tylko z Polski nie jest, bo na kawę ciężko zaprosić.

 

Aysel Teymurzade, Eurowizja

 

Aysel Teymurzade

Aysel Teymurzade

 

 

poniedziałek, 11 maja 2009
Ewa Szabatin

Ewa Szabatin to osoba, która oprócz tego, że zawodowo tańczy, to podobno projektuje ubrania. Pytanie czy czyni to tak jak jej koledzy i kolezanki projektanci, czyli robi coś na co się spojrzeć nie da czy też wręcz przeciwnie. Nie bedziemy sprawdzać. Ważne, że wygląda całkiem ładnie. Ona, Ewa, nie jej ubiór:)

 

Piersi Ewy Szabatin, Ewa Szabatin, cycki, sukienka
 
Ewa Szabatin pokazuje biust
 
Ewa Szabatin

 

czwartek, 07 maja 2009
Heidi Klum

Heidi Klum, wiemy tylko to że jak zwykle jest piekna. Jak się czegoś więcej dowiemy co robi i ochłoniemy to napiszemy.

 

Heidi Klum
 
Heidi Klum
 
Heidi Klum