RSS
piątek, 27 lutego 2009
Iga Wyrwał i jej biust

O etj panience wiem tylko tyle, że ma duzy biust i karierę tym biustem robi za Małą Wodą czyli w Anglii gdzie na tle okropnie brzydkich Angielek wypada jak Anioł.

Cóz ale i w Polsce niejeden facet by się za nią obejrzał i nie tylko... Swoją droga Iga dziwi się dlaczego nikt nie chce dać szansy kariery jej biustowi w Polsce, tylko skazany być on musi na wzrok angielskich facetów (i kobiet).

Ja proponuję rzucić okiem :)

 

Iga Wyrwał, Iga Wyrwal, biust Igi Wyrwał, Iga Wyrwał biust, sutki
 
Iga Wyrwał pokazuje biust, nagi biust Igi Wyrwał
 
 
Cycki Igi Wyrwał

 

środa, 25 lutego 2009
Natasza Urbańska

PIosenkarka znana z bliskich kontaktów z góru polskiego śpiewu popowego i telewizyjnego Januszem Józefowiczem. Wieść gminna niesie, że śpiewała w Metrze (taki musical a nie, że dorabiała na stacjach kolejki podziemnej).

Potem wystepowała w TV gdzie była główną gwiazdka w j akims show, ktore dośc sdzybko zeszło z afisza no i tyle o niej wiemy. 

A i wiemy jeszcze, że dziewcze jest ładne i świetnie wygląda :)

 

Natasza Urbańska, piosenkarka Natasza Urbańska
 
Natasza Urbańska
 
Natasza Urbańska

 

sobota, 21 lutego 2009
Victoria Beckham piosenkarka i żona swego męża

Kiedyś znana z tego, że była członkinia zespołu Spice Girls, ale niesetty każda przyprawa wystawiona na działanie świata zewnętrznego z czasem wietrzeje i tak pikantne dziewczyny pokłóciły sie, rozstay i każda poszła w swoją stronę.

Victoria Beckham a właściwie Wiktoria Adams - bo to jej własciwe panieńskie nazwisko - poszła wtedy w stronę Davida Beckhama dość swego czasu znanego piłkarza, który jesli mam dobra pamić namieszął także w meczach z Polską.

I tym sposobem stała się mniej widoczna na scenie a za to bardziej zauwazana przez tabloidy jako żona słynnego piłkarza, ktory sam potrafił rozstrzygac o losach spotkania.

Victoria Beckham, Victoria Adams, Spice Girls
 
Victoria Beckham, Wiktoria Beckham, Victoria Beckham nipples

 

 

 

Victoria Beckham
 
Victoria Beckham

 

czwartek, 19 lutego 2009
Weronika Książkiewicz

Dziewczę nasze nie wiem z czego jest słynne, nie za bardzo umiem powiedzieć czym się wsławiła dla polskiego filmu czy szeroko pojętej kultury, ale to co mogę powiedziec, to to, że na pewno jest ładna.

Bardzo ładna. Ale czy ktoś kto urodził się w Moskwie może być nieładny? Wszak każdy facet powie, że im dalej na wschód tym kobiety piekniejsze :)

Oczywiście nie popadajmy w przesade i skończmy szukac na Uralu.

 

Weronika Książkiewicz, Ksiazkiewicz, aktorka

 

 

 

Weronika Książkiewicz, aktorka, opięty biustonosz, skórzane spodnie
 
Weronika Książkiewicz

 

poniedziałek, 16 lutego 2009
Eva Longoria - dziewczyna Gotowa na Wszystko

Ewentualnie Zdesperowana Gospodyni Domowa. Właściwie bowiem nie da się o niej powiedzieć nic więcej ciekawego niż to, że wsytapiła/zagrałą w jednym serialu dzięki któremu zobyła szaloną popularność. Desperate Housewife to najlepsze co ją mogło do tej pory spotkać, chociaż póki co jest jeszcze młoda, więc kto wie... może wypłynie.

Póki co dzielnie zmienia mężów i do swojego nazwiska dorzuca nazwisko męża. Do tej pory dawała się poznać jako Longoria-Christopher oraz obecnie Longoria-Parker. Co przyniesie przyszłość, choroba wie, może stabilizację?

Aaaa i czytelnicy czasopisma Maxim Wybrali Evę Longorię na najseksowniejszą kobietę świata.

Zawsze uważałem, że Amerykanie są dziwni, ale żeby aż tak? To ja na polskich ulicahc widziałem tysiące bardziej seksownych dziewczyn. Ale widać w krainie hamburgerów wygląd Longorii wystarcza, do uznania za miss Wszechświata.

 

Eva Longoria, Ewa Longoria

 

 

Eva Longoria, Ewa Longoria, Parker
 
Ewa Longoria, Eva Longoria-Parker, Beautiful woman
 
 

 

sobota, 14 lutego 2009
Weronika Rosati - córka swoich rodziców

Bo mimo, że naprawde chciałbym móc napisać coś wiećej o tej pieknej kobiecie, to nie jestem w stanie. Mogę powiedzieć, ze jej tata jest znanym ekonomistą (czy światowej klasy nie wiem, bo jakbym wiedział, miałbym już Nobla, albo wiem sam byłbym znakomity w tej dziedzinie;) )

Zatem jest nasza Gwiazdka córką swoich rodziców i to co o niej wiem, to fakt, że urodziła się w roku 1984 czyli nawert Stanu Wijennego nie pamięta, ani nie miała szansy być internowana :). Zresztą... w Stanach nie było stanu wojennego.

Grała w czołowych polskich produkcjach czyli M jak Miłość oraz w Samym Życiu. Pokazała się też i w innych rzeczach, ale to typowe dla osób które parają się zawodem pokazywania się przed kamerami i przeglądaniem się w obiektywach.

 

Weronika Rosati, biust Weroniki Rosati

 

 

Weronika Rosati, M jak Miłość, serial
 
Weronika Rosati

 

piątek, 13 lutego 2009
Emma Watson - piękna czarodziejka

Aniołek z twarzy i to doskonałe ładny aniołek. Niewinna mozna by rzec i kto wie, może i jest niewinna? Ne wiem nie znam nikogo kto by ja znał i zaświadczył ;)

Cóż przyznać jednak trzeba, że Emma Watson zmieniła się troszkę od czasu kiedy zagrała wp ierwszych odcinkach Harrego Pottera i z zwiewnej sukience jej bardziej do twarzy niż w szkolnym mundurku z Hogwartu. A i torebka dodaje jej więcej uroku niz miotła czy rożdżka. :)

 

Emma Watson, red dres, hair of emma watson, Harry Potter
 
Emma Watson
 
Emma Watson
 
 

 

poniedziałek, 09 lutego 2009
Michaela Schaffrath - z motylka gwiazdka
Szkoda, ze tylko gwiazdka porno.W zasadzie nei gwiazdka tylko gwiazda pełną gębą! W światku erotycznego biznesu jest nasza celebrytka (tak tak, dla niektórych w tej branży także istnieją celebryci - znaczy celebrytki) niekłamana legendą, choć pod jej rzezcywisteym nazwiskiem raczej nikt jej nie kojarzy. Wszyscy znają ją jako Gina Wild.

A zatem spójrzmy na dziewczę jak wyglądało za swch najswietniejszych lat, kiedy to ejszcze grała jako zwyczajna aktorka telewizyjna.

 

MichaelaSchaffrath, Gina Wild, aktorka
 
Choc potrafi tez wyglądac jak dziewczyna z sasiedztwa, którą moglibyście spotkac w skpeipie w kolejce do kasy, czy przy mięsnym. Czyż nie?
 
Michaela Schaffrath
 
Zreszta nie interesuje co dziewczyna robiła i jak zarabiała na chleb czy na cokolwiek. Ważne, że miło na nią popatrzeć, a że są strony na ktorych widać więcej? Kto będzie chciał poszuka. Mnie się nie chce :)
 
Michaela Schaffrath

 

środa, 04 lutego 2009
Kate Beckinsale

Iście wzruszająca historia o naszej aktorce, wpadła w anoreksję po problemach życiowych ale się podniosła. Nie dość, że dzialna, to jeszcze ładna.

 

Kate Beckinsale, aktorka Aviator
 
Kate Beckinsale, mokra podkoszulka, sutek pod koszulką
 
Kate Beckinsale