RSS
niedziela, 03 października 2010
Katarzyna Smutniak

O Katarzynie vel Kasi Smutniak wiadomo tyle, że jest Polką, pracuej we Włoszech jako modelka, ale spotać ja mozna także w Polsce na wybiegach.

Do tego grała w niejednym filmie i to u boku takiego tuza jak John Travolta! Zatem czapki z głów!

A najciekawsze jest to, ze to dziewczyna z naprawdę wielkimi jajami *sic!) znacie jakąś dziewczynę, która ma licencje pilota? A Kasia ma! Tym można zaimponować każdemu prawdziwemu facetowi!

Katarzyna Smutniak

Kasia Smutniak

Kasia Smutniak

 

sobota, 02 października 2010
Jasmine Villegas

Nijak nie wiemy kim jest, nic a nic nie mówi nam jej imie i nazwisko. Ale Google twierdzi, że jest piosenkarką. Że śpiewa (sic!) R&B i że jest tyle o ile znana w USA czyli państwie bez historii. Cóż, ciekawi jesteśmy, czy Jasmine Villegas tez przejdzie bez historii. Póki co proponujemy obejrzeć, bo do brzydkich nie należy!

 

Jasmine Villegas

 

Jasmine Villegas

Jasmine Villegas

środa, 28 lipca 2010
Monika Jagaciak

Po prostu śliczna. Nie dziwne zatem, że została modelką. Zresztą spójrzmy na nią sami:

Monika Jagaciak

 

 

Monika Jagaciak

 

 

piątek, 11 czerwca 2010
Magdalena Boczarska

 

Tu nie ma się co rozwodzić, jesli ktokolwiek widział film Różyczka, w którym zagrała główną rolę.. ten może tylko paść na kolana przed urodą... oraz przed umiejętnościami aktorskimi.Magdalena Boczarska, Różyczka

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

 

Geniusz Dody wciąż nie daje zasnąć

Znana z tego, że jest znana i jak sama twierdzi lubiana przez tłumy Dorota Rabczewska alias Doda, w przypływie skromności poinformowała świat, że nagrała trzy nowe genialne piosenki i teraz nie wie, którą z nich wydać jako promującą singla.

Szczerze powiedziawszy chcielibyśmy wierzyc, chcielibyśmy móc zastosować rady towarzysza Stalina, ktry zawsze twierdził, że "ufaj ludziom, ale sprawdzaj". My wolimy wierzyć na słowo i wierzymy, że nigdy nie będziemy musieli na własne uszy srawdzać dodziego geniuszu.

Przypomniała nam się też przypowieśc o osiołku, któremu w żłobie dano... Może i tu będzie tak, że z powodu problemów decyzyjnych Doda nie uraczy świata swymi nowościami?

 

Doda, Dorota Rabczewska

niedziela, 16 maja 2010
Hope Dworaczyk - seksowna playmate Playboy'a

Moja babićka pochazi z Chrzanowa a panny Dworaczyk pochodzi z Polski. Że Polki są śliczne, nikogo przekonywać nie trzeba. Dlatego też tytuł playmate roku 2010 całkowicie się dziewczynienależał. Wszystko na swoim miejscu i w doskonałym rozmiarze.

Sami zobaczcie:

Hope Dworaczyk, Playboy Playmate 2010

Hope Dworaczyk w bikini

Hope Dworaczyk w bikini

czwartek, 13 maja 2010
Marisa Miller

Nie wiemy co to za czasopismo FHM, ale wiemy, że gust ma niezły, bo i Marisa Miller zdecydowanie atrakcyjną kobietą jest.

Nic dziwnego zatem, że została przez ową gazetę wybrana Najseksowniejszą Kobietą Świata. A wszystko to dzięki milionowi głosów, którzy odali na nią głos.

Sami byśmy na nią głosowali, bo i jest na co i na kogo... a wzroku od niektórych części ciała aż nei można oderwać.

 

Marisa Miller

Marisa Miller

Marisa Miller

 

niedziela, 12 lipca 2009
Anna Czartoryska

O Annie Czartoryskiej można smiało powiedzieć, że jest objawieniem, a że objawiła się papieżowi.. znaczy Piotrowi Adamczykowi, człowiekowi który zagrał papieża. A przeciez wszyscy wiemy, że dla Polaków papież był tylko ejden czyli JP II zwany tez za młodu Karolem Wojtyłą. Dość jednak o płci brzydkiej skupmy sie na płci pięknej.

Wieść gmina wiejska i miejska niesie, że dziewczyna ma 25 lat i jest ładna. Studiuje czyli ma aspiracje, a że studiuje na Akademii Teatralnej to papież vel Adamczyk Piotr a pewno będzie dobrym nauczycielem, bo przeciez przed niejedną kamera stał.

Skądinąd to ciekawe czy na ślubnym kobiercu tez staną. Czy Ania i Piotr się chajtną czy nie.. to i tak Ani ajest ładniejsza w tym związku :) Sami zbaczcie:

 

Anna Czartoryska, dziewczyna Piotra Adamczyka

Anna Czartoryska

wtorek, 07 lipca 2009
Agnieszka Pomaska

Na początku zacytować należy klasyka: aż ręka w internecie długo i głęboko, szukała, nie znalaza i twórca poblądnał...

Pobledliśmy, bo nie ma w zasobach internetu "ciekawych" zdjęc nowej celebrytki, którą to na pewno zajmą się liczne tabloidy, czyli nie ma zdjęć Agnieszki Pomaski. nowej posłanki na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Ale bądzmy dobrej myśli, wszak zdjęć Sandry Lewandowskiej z Samoobrony na początku też nie było, ale potem zalazły sie np. jak topless opalała się w Egipcie z Adonisem i Lwem salonowym Januszem Maksymiukiem. Nie to że sugerujemy, że pani Agnieszka to druga Sandra (bo mamy nadzieję, a może i wręcz pewnośc, ze w PO takich osób jak w Samoobronie nie ma), ale na pikantniejsze zdjęcia byśmy liczyli...  sugerujemy sejomwy basen.

Ot by zawiesić na czymś oko. A póki co polecamy to:

Agnieszka Pomaska

Agnieszka Pomaska

Agnieszka Pomaska

Agnieszka Pomaska

Agnieszka Pomaska

sobota, 04 lipca 2009
Dorota Gardias

Typowa celebrytka. Można powiedzieć o niej, że jest tylko, albo aż pogodynką w TVN. Co by nie mówić, to zapowiadany przez nią huragan, przyjelibyśmy jako letni zefirek, byle tylko dała się wtulić... w ramiona ;)

Wtedy nic niestraszne.

 

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6