Blog > Komentarze do wpisu
Anna Czartoryska

O Annie Czartoryskiej można smiało powiedzieć, że jest objawieniem, a że objawiła się papieżowi.. znaczy Piotrowi Adamczykowi, człowiekowi który zagrał papieża. A przeciez wszyscy wiemy, że dla Polaków papież był tylko ejden czyli JP II zwany tez za młodu Karolem Wojtyłą. Dość jednak o płci brzydkiej skupmy sie na płci pięknej.

Wieść gmina wiejska i miejska niesie, że dziewczyna ma 25 lat i jest ładna. Studiuje czyli ma aspiracje, a że studiuje na Akademii Teatralnej to papież vel Adamczyk Piotr a pewno będzie dobrym nauczycielem, bo przeciez przed niejedną kamera stał.

Skądinąd to ciekawe czy na ślubnym kobiercu tez staną. Czy Ania i Piotr się chajtną czy nie.. to i tak Ani ajest ładniejsza w tym związku :) Sami zbaczcie:

 

Anna Czartoryska, dziewczyna Piotra Adamczyka

Anna Czartoryska

niedziela, 12 lipca 2009, brytar

Polecane wpisy

  • Katarzyna Smutniak

    O Katarzynie vel Kasi Smutniak wiadomo tyle, że jest Polką, pracuej we Włoszech jako modelka, ale spotać ja mozna także w Polsce na wybiegach. Do tego grała w n

  • Jasmine Villegas

    Nijak nie wiemy kim jest, nic a nic nie mówi nam jej imie i nazwisko. Ale Google twierdzi, że jest piosenkarką. Że śpiewa (sic!) R&B i że jest tyle o ile zn

  • Monika Jagaciak

    Po prostu śliczna. Nie dziwne zatem, że została modelką. Zresztą spójrzmy na nią sami: