Blog > Komentarze do wpisu
Michaela Schaffrath - z motylka gwiazdka
Szkoda, ze tylko gwiazdka porno.W zasadzie nei gwiazdka tylko gwiazda pełną gębą! W światku erotycznego biznesu jest nasza celebrytka (tak tak, dla niektórych w tej branży także istnieją celebryci - znaczy celebrytki) niekłamana legendą, choć pod jej rzezcywisteym nazwiskiem raczej nikt jej nie kojarzy. Wszyscy znają ją jako Gina Wild.

A zatem spójrzmy na dziewczę jak wyglądało za swch najswietniejszych lat, kiedy to ejszcze grała jako zwyczajna aktorka telewizyjna.

 

MichaelaSchaffrath, Gina Wild, aktorka
 
Choc potrafi tez wyglądac jak dziewczyna z sasiedztwa, którą moglibyście spotkac w skpeipie w kolejce do kasy, czy przy mięsnym. Czyż nie?
 
Michaela Schaffrath
 
Zreszta nie interesuje co dziewczyna robiła i jak zarabiała na chleb czy na cokolwiek. Ważne, że miło na nią popatrzeć, a że są strony na ktorych widać więcej? Kto będzie chciał poszuka. Mnie się nie chce :)
 
Michaela Schaffrath

 

poniedziałek, 09 lutego 2009, brytar

Polecane wpisy

  • Katarzyna Smutniak

    O Katarzynie vel Kasi Smutniak wiadomo tyle, że jest Polką, pracuej we Włoszech jako modelka, ale spotać ja mozna także w Polsce na wybiegach. Do tego grała w n

  • Jasmine Villegas

    Nijak nie wiemy kim jest, nic a nic nie mówi nam jej imie i nazwisko. Ale Google twierdzi, że jest piosenkarką. Że śpiewa (sic!) R&B i że jest tyle o ile zn

  • Monika Jagaciak

    Po prostu śliczna. Nie dziwne zatem, że została modelką. Zresztą spójrzmy na nią sami: